Dom na Sprzedaż, Kraków, 145.66m²

Sprzedaż domu
Utworzono: 16 maja 2026
Aktualizowano: 19 maja 2026

Agencja nieruchomości

2 250 000
Kraków4 pokoje145.66m2
15 447zł/m2

powierzchnia
145.66 m2
powierzchnia działki
164m2
odprowadzenie ścieków
brak informacji
Liczba pięter
-
Rok budowy
1980
opłaty miesięczne

Opis

Dom szeregowy Kraków Krowodrza | 145 m | garaż | działka | do remontu

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w Krakowie Krowodrza (okolice ul. Justowskiej). Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla rodziny lub inwestora.

Najważniejsze informacje:

Powierzchnia domu: 145,66 m
Powierzchnia działki: 164 m
Rok budowy: lata 80.
Kondygnacje: przyziemie + parter + piętro
Garaż: w bryle budynku
Ogrzewanie: miejskie (centralne)
Cena: 2 250 000 zł
Stan: do remontu

Układ pomieszczeń:

Przyziemie:

garaż 15,93 m
pokój 17,88 m
łazienka 2,85 m
pomieszczenia gospodarcze + komunikacja

Parter:

salon z wyjściem na balkon 23,18 m
oddzielna, jasna kuchnia 8,60 m
łazienka 2,53 m
wiatrołap + komunikacja

Piętro:

sypialnia 1 9,58 m
sypialnia 2 11,31 m
sypialnia 3 13,74 m
łazienka 2,87 m
komunikacja

Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w kameralnej, zielonej części Krowodrzy, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

Blisko:

Młynówka Królewska i tereny spacerowe
szybki dojazd do centrum
komunikacja: tramwaje, autobusy, SKA Bronowice, Galeria Bronowice, IKEA, Makro

Atuty:

spokojna i prestiżowa lokalizacja
funkcjonalny układ (3 poziomy + garaż)
możliwość własnej aranżacji
ogrzewanie miejskie
duży potencjał inwestycyjny

Zapraszam do kontaktu i na prezentację nieruchomości.

Kontakt w sprawie oferty Kinga Chwiejczak tel. 604-150-644

WIĘCEJ OFERT NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ: www.ckn.nieruchomosci.pl

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.
Oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca.
Licencja zawodowa nr 9733, 18559, 18643
Zapraszamy do naszego biura w Krakowie
Kontakt: Kraków tel. 604-150-644

ZARZĄDZANIE NAJMEM KRÓTKOTERMINOWYM WWW.BLACKAPART.PL

WSPÓŁPRACUJEMY Z RZETELNĄ FIRMĄ REMONTOWO- BUDOWLANĄ ( kontakt pod nr tel. 881462308) dogodne terminy wykończenia lub remontu mieszkania.

Informacje dodatkowe

część zewnętrzna
inne
okna
plastikowe
ogrzewanie