Aktualności

2017-11-07 17:38
Kategoria: hipotekaUdany rok w mieszkaniówceRekordowo niskie stopy procentowe oraz uruchomienie atrakcyjnych programów rządowych, tj. „Mieszkanie dla Młodych” znacząco wpłynęły na sytuację na polskim rynku nieruchomości.Zwiększenie popytu i podaży przyniosło prawdziwy rozkwit w tym sektorze gospodarki, a największe nasilenie obserwowaliśmy w latach 2015-2016 ... więcej »
2017-11-07 17:34
Kategoria: hipotekaPrawa nabywcy pod ochroną, czyli ustawa deweloperskaZakup mieszkania jest poprzedzony wieloma etapami, które w efekcie mają doprowadzić zainteresowane strony do podpisania umowy warunkującej przekazanie kluczy.Interesy nabywców zabezpiecza obowiązująca od 29 kwietnia 2012 r ... więcej »
2017-11-07 16:57
Kategoria: hipotekaMIB: więcej wniosków o społeczne budownictwo czynszowe (komunikat)- MIB informuje:- Dziękuję wszystkim samorządom, które złożyły wnioski w jesiennej edycji rządowych programów wspierających społeczne budownictwo czynszowe, w tym komunalne. Samorządy i organizacje pozarządowe są niezwykle ważnym partnerem rządu w realizacji pakietu działań Mieszkanie Plus w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego ... więcej »
2017-11-07 16:54
Kategoria: hipotekaLuksusowa nieruchomość jako inwestycja, czyli kto ma najwyżej położoną sypialnię w Unii EuropejskiejCoraz więcej osób stać na luksus. Coraz chętniej zamożni Polacy inwestują w nieruchomości z najwyższej półki, oczekując, że nie tylko ich wartość w czasie będzie rosła, ale także, że będą niepowtarzalne ... więcej »
2017-06-14 14:00
Kategoria: hipotekaREIT-y wkraczają do Polski. NBP: to nie jest rynek dla amatorówNależy jeszcze raz przemyśleć formułę w jakiej REIT-y zostaną zaproponowane społeczeństwu - powiedział dr Piotr Szpunar z NBP. Jego zdaniem w ustawie brakuje m.in. informacji o tym, że sektor nieruchomości jest sektorem wysokiego ryzyka ... więcej »
2016-12-19 09:28
Kategoria: hipotekaMorawiecki: ścisła współpraca kluczem do powodzenia Mieszkania plusMorawiecki: ścisła współpraca kluczem do powodzenia Mieszkania plusKluczem do powodzenia programu Mieszkanie plus jest ścisła współpraca instytucji rządowych z partnerami biznesowymi i jednostkami samorządu terytorialnego - powiedział w poniedziałek na konferencji wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki ... więcej »
2015-09-22 08:42
Kategoria: hipotekaKredyty we frankach: Kolejny pozew przeciw Bankowi Millennium. Klient żąda 100 tys. złKredyty we frankach: Kolejny pozew
przeciw Bankowi Millennium. Klient żąda 100 tys. zł
W październiku w Sądzie Okręgowym w
Warszawie odbędzie się rozprawa przeciwko Bankowi Millennium.
Klient banku domaga się zwrotu blisko 100 tysięcy złotych z tytułu
nadpłat w ratach kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego ... więcej »
2013-05-16 12:50
Kategoria: hipotekaDom Kredytowy NotusDom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych.Klienci Domu Kredytowego Notus S ... więcej »
2012-01-16 22:54
Kategoria: hipotekaNa każdą potrzebę... kredyt Dziś kredyt jest jak dobry garnitur - szyty na miarę. Im bardziej bank dopasuje go do potrzeb i oczekiwań swoich klientów, tym większe prawdopodobieństwo, że skorzystają oni właśnie z jego oferty. Banki dbają o to, by portfolio ich produktów zaspokajało potrzeby jak najszerszego grona potencjalnych klientów ... więcej »
2012-01-16 22:51
Kategoria: hipotekaW sidłach kredytówKuszeni super ofertami banku, który da nam pieniądze na super telewizor, DVD lub wymarzony samochód, nie zawsze potrafimy się opamiętać. Od kilku lat Polacy spełniają swój „amerykański sen”. 20 lat wolności, demokracji i kapitalizmu rozbudziło w nas konsumenckie ambicje, którym nie zawsze potrafimy sprostać ... więcej »
<< poprzednie | 0-10 z 15 | następne >>