Aktualności

2019-08-27 16:03
Kategoria: hipotekaHipoteka na nieruchomości jako forma zabezpieczenia zapłatyUstanowienie hipoteki na nieruchomości jest jednym z wielu sposobów na zabezpieczenie zapłaty. Przez wielu hipoteka uznawana jest za najbardziej skuteczną formę zabezpieczenia wierzytelności. Czynność ustanowienia hipoteka, czyli zabezpieczenia zapłaty wymaga na ogół wizyty u notariusza ... więcej »
2017-11-07 17:38
Kategoria: hipotekaUdany rok w mieszkaniówceRekordowo niskie stopy procentowe oraz uruchomienie atrakcyjnych programów rządowych, tj. „Mieszkanie dla Młodych” znacząco wpłynęły na sytuację na polskim rynku nieruchomości.Zwiększenie popytu i podaży przyniosło prawdziwy rozkwit w tym sektorze gospodarki, a największe nasilenie obserwowaliśmy w latach 2015-2016 ... więcej »
2017-11-07 17:34
Kategoria: hipotekaPrawa nabywcy pod ochroną, czyli ustawa deweloperskaZakup mieszkania jest poprzedzony wieloma etapami, które w efekcie mają doprowadzić zainteresowane strony do podpisania umowy warunkującej przekazanie kluczy.Interesy nabywców zabezpiecza obowiązująca od 29 kwietnia 2012 r ... więcej »
2017-11-07 16:57
Kategoria: hipotekaMIB: więcej wniosków o społeczne budownictwo czynszowe (komunikat)- MIB informuje:- Dziękuję wszystkim samorządom, które złożyły wnioski w jesiennej edycji rządowych programów wspierających społeczne budownictwo czynszowe, w tym komunalne. Samorządy i organizacje pozarządowe są niezwykle ważnym partnerem rządu w realizacji pakietu działań Mieszkanie Plus w ramach Narodowego Programu Mieszkaniowego ... więcej »
2017-11-07 16:54
Kategoria: hipotekaLuksusowa nieruchomość jako inwestycja, czyli kto ma najwyżej położoną sypialnię w Unii EuropejskiejCoraz więcej osób stać na luksus. Coraz chętniej zamożni Polacy inwestują w nieruchomości z najwyższej półki, oczekując, że nie tylko ich wartość w czasie będzie rosła, ale także, że będą niepowtarzalne ... więcej »
2017-06-14 14:00
Kategoria: hipotekaREIT-y wkraczają do Polski. NBP: to nie jest rynek dla amatorówNależy jeszcze raz przemyśleć formułę w jakiej REIT-y zostaną zaproponowane społeczeństwu - powiedział dr Piotr Szpunar z NBP. Jego zdaniem w ustawie brakuje m.in. informacji o tym, że sektor nieruchomości jest sektorem wysokiego ryzyka ... więcej »
2016-12-19 09:28
Kategoria: hipotekaMorawiecki: ścisła współpraca kluczem do powodzenia Mieszkania plusMorawiecki: ścisła współpraca kluczem do powodzenia Mieszkania plusKluczem do powodzenia programu Mieszkanie plus jest ścisła współpraca instytucji rządowych z partnerami biznesowymi i jednostkami samorządu terytorialnego - powiedział w poniedziałek na konferencji wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki ... więcej »
2015-09-22 08:42
Kategoria: hipotekaKredyty we frankach: Kolejny pozew przeciw Bankowi Millennium. Klient żąda 100 tys. złKredyty we frankach: Kolejny pozew
przeciw Bankowi Millennium. Klient żąda 100 tys. zł
W październiku w Sądzie Okręgowym w
Warszawie odbędzie się rozprawa przeciwko Bankowi Millennium.
Klient banku domaga się zwrotu blisko 100 tysięcy złotych z tytułu
nadpłat w ratach kredytu indeksowanego do franka szwajcarskiego ... więcej »
2013-05-16 12:50
Kategoria: hipotekaDom Kredytowy NotusDom Kredytowy Notus S.A. należy do wielkiej trójki firm doradztwa finansowego w Polsce. Powstał w marcu 2004 roku z inicjatywy pięciu osób fizycznych, jako niezależny broker produktów hipotecznych.Klienci Domu Kredytowego Notus S ... więcej »
2012-01-16 22:54
Kategoria: hipotekaNa każdą potrzebę... kredyt Dziś kredyt jest jak dobry garnitur - szyty na miarę. Im bardziej bank dopasuje go do potrzeb i oczekiwań swoich klientów, tym większe prawdopodobieństwo, że skorzystają oni właśnie z jego oferty. Banki dbają o to, by portfolio ich produktów zaspokajało potrzeby jak najszerszego grona potencjalnych klientów ... więcej »
<< poprzednie | 0-10 z 16 | następne >>