Podgląd aktualności

Pomysłowe mieszkanie z kuchnią "pod schodami". Przyjrzyjcie się dobrze - świetne rozwiązanie 2018-03-28 13:41
Główne założenia projektu tego mieszkania były dwa: dużo forniru i proste białe szafki. Wystarczyło dodać do tego kreatywność i niebanalne pomysły projektantki, by udało się z nich zbudować zgrabną całość.

Nietypowa lokalizacja kuchni - pod schodami to z jednej strony rozwiązanie, które wymusiła ograniczona przestrzeń, z drugiej zaś celowy i przemyślany zabieg projektantki. W ten sposób w niewielkiej przestrzeni dziennej udało się uzyskać bardzo ciekawy, przyciągający wzrok efekt. Umieszczone pod schodami wąskie szafki mieszczą wszystkie niezbędne w kuchni utensylia.

Zestawienie bieli, szarości i ciepłego jasnego forniru to zabieg bardzo modny i dość często wykorzystywany w aranżacji wnętrz. Jedną ze ścian salonu w całości pokrywa dębowy fornir, widoczny także od strony sypialni. W strefie prywatnej projektantce udało się też z dobrym skutkiem wprowadzić ciepły kolor beżowy. Pojawia się on na ścianach w sypialni i przylegającej do niej łazience, w formie urokliwego wzoru w pepitkę.

Modowe inspiracje znalazły również swój wyraz na podłodze łazienki dla gości - zastosowano tam płytki inspirowane motywem kraty Burberry.


Polub nas na facebooku! Takidom.pl

Źródło: onet.pl


« Powrót