Aktualności

2019-08-27 16:16
Kategoria: wiadomościRozkładany stół - idealny do małego salonuStół niezbędny jest w każdym mieszkaniu. Powinien być funkcjonalnym i estetycznym elementem wyposażenia, przy którym spotyka się codziennie podczas wspólnego posiłku cała rodzina, przy nim organizujemy rodzinne uroczystości i spotkania z przyjaciółmi ... więcej »
2018-03-28 13:41
Kategoria: wiadomościPomysłowe mieszkanie z kuchnią "pod schodami". Przyjrzyjcie się dobrze - świetne rozwiązanieGłówne założenia projektu tego mieszkania były dwa: dużo forniru i proste białe szafki. Wystarczyło dodać do tego kreatywność i niebanalne pomysły projektantki, by udało się z nich zbudować zgrabną całość ... więcej »
2018-03-28 13:37
Kategoria: wiadomościPomysły na garderobę w domu jednorodzinnym - wymiary, porady, projektyDobrze zaprojektowana garderoba to podstawa codziennej wygody. Pojemna, ergonomiczna i wyposażona w praktyczny zestaw półek oraz szuflad pozwoli zapanować nad wszystkimi ubraniami i pomoże uporządkować domową przestrzeń ... więcej »
2018-03-28 13:34
Kategoria: wiadomościJak funkcjonalnie zagospodarować przedpokój?Jedni twierdzą, że salon jest wizytówką domu, drudzy są zdania, że kuchnia pełni tę funkcję. Jeszcze inni skłonni są uznać łazienkę za wizytówkę. Jednak wydaje się, że tę rolę należy przypisać przedpokojowi ... więcej »
2018-03-18 17:29
Kategoria: wiadomościDekoracje do domu, czyli jak nadać wnętrzom indywidualny stylCenimy elegancko i stylowo urządzone mieszkania. Wypełniamy je ładnymi meblami, pochodzącymi zwykle od najpopularniejszych producentów. Dlatego wnętrza w naszym M-3 czy M-4 albo nawet w przestronnych domach wyglądają podobnie ... więcej »
2018-03-16 12:26
Kategoria: wiadomościSypialnia na poddaszu, czyli jak sobie pościelisz, tak się wyśpiszDomy parterowe z użytkowym poddaszem mają wiele zalet. Jedną z nich jest możliwość urządzenia sypialni niemal pod gwiazdami, gdyż czekając na sen, można przez okna dachowe zapatrzyć się w gwiazdy. Czy to nie romantyczne?Zalety sypialni na poddaszuJednak to nie z powodu widoku na rozgwieżdżone niebo sypialnia na poddaszu to dobry pomysł ... więcej »
2018-03-14 13:11
Kategoria: wiadomościZakopiańskie mieszkanie urządzone w bieli i z góralskim pazuremNowoczesna biel stanowi tło dla elementów regionalnych. W zakopiańskim apartamencie zaprojektowanym przez pracownię Jacka Tryca starannie dobrane regionalne materiały i akcesoria ocieplają sterylne minimalistyczne tło ... więcej »
2018-03-14 13:08
Kategoria: wiadomościJasne i przestronne wnętrza. Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat okien, aby cieszyć się jasnym wnętrzemŚwiatło jest nam niezbędne do życia. Tego naturalnego, dziennego, wpadającego przez okna naszych domów i mieszkań, nie sposób zastąpić. Pełne słonecznej poświaty pomieszczenia dają poczucie świeżości i czystości – wydają się też (nawet gdy rzeczywistość jest nieco inna) przestronne ... więcej »
2018-03-14 13:06
Kategoria: wiadomości13-metrowa kawalerka we Wrocławiu - przytulna, estetyczna i w pełni funkcjonalnaMieszkanie we Wrocławiu projektu Szymona Hanczara to przykład komfortu i niebanalnej estetyki. Stworzona aranżacja udowadnia, w jaki sposób na małej 13-metrowej powierzchni można stworzyć w pełni funkcjonalną przestrzeń ... więcej »
2018-03-14 13:03
Kategoria: wiadomościMieszkanie z duchem przeszłości. Nowoczesność w otoczeniu cegły i drewnianego parkietuProjektantki z Zespołu Projektowego MUDOO zadbały, by zachowane w mieszkaniu faktury ścian oraz podłóg stanowiły walor przestrzeni. Autentyczność cegły oraz drewna miały nadać wnętrzu charakteru, a nowoczesna zabudowa funkcjonalnie je wypełnić ... więcej »
<< poprzednie | 0-10 z 252 | następne >>